Wykonujemy naprawy elektronarzędzi większości znanych w Polsce marek w tym Milwaukee, AEG, Ryobi, Hilti, Makita, Duss, DeWalt, Bosch, Metabo itp.

Uszkodzone elektronarzędzie należy dostarczyć do nas osobiście lub kurierem. Jeśli istnieje konieczność zamówienia dla Państwa kuriera, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Poniżej przedstawiamy podstawowe zasady i regulamin napraw:

- Każde narzędzie przyjęte do naprawy jest weryfikowane i wyceniane. Weryfikacja jest usługa płatną (nawet w przypadku braku zgody na naprawę). W dziale cennik zamieszczamy przykładowy cennik naszych usług. W przypadku wysyłania do nas narzędzia, klient obciążany jest również kosztami spedycji.
- Każdy klient w momencie przyjęcia narzędzia otrzymuje od nas potwierdzenie wraz z nr zlecenia i danymi kontaktowymi. - Czas naprawy jest uzależniony od charakteru naprawy i dostępności części oraz części okresu przyjęcia części (w sezonie letnim okres weryfikacji jest często wydłużony
- Po otrzymaniu wyceny zleceniodawca ma obowiązek ustosunkowania się w terminie do 21 dni roboczych. Po tym terminie naliczane będą opłaty w wysokości 10 zł/dzień za składowanie narzędzia.
- Udzielamy gwarancji na wykonane naprawy. Okres gwarancji wynosi 3 miesiące od daty odbioru narzędzia. Gwarancja dotyczy nieprawidłowo wykonanej naprawy. W ramach gwarancji, wykonamy naprawę. Elektroprecyzja nie ponosi odpowiedzialności z tytułów usterki, np. wyrządzonych szkód lub strat w zyskach. W przypadku nieuznania roszczeń klienta, jest on zobowiązany do pokrycia wszelkich kosztów serwisowych.
- Udzielamy gwarancji na wykorzystane nowe części zamienne. Okres gwarancji wynosi 3 miesiące od daty odbioru narzędzia. Gwarancja dotyczy tylko i wyłącznie wady fizycznej wyrobu. Uszkodzenia wynikające m.in. z przeciążenia, nieprawidłowego użytkowania, przyczyn mechanicznych (upadek narzędzia), użytkowania w środowisku szkodliwym dla narzędzia, winy klienta itp. nie podlegają naprawie gwarancyjnej. W ramach gwarancji, serwis Elektroprecyzja usunie usterkę na koszt własny. W przypadku nieuznania roszczeń klienta, jest on zobowiązany do pokrycia wszelkich kosztów serwisowych. 
- Rękojmia na części wykorzystane w naprawie zostaje wyłączona (dotyczy tylko umów pomiędzy przedsiębiorcami).

Poniżej przedstawiamy przykładowy cennik napraw i weryfikacji (poglądowy - nie zawiera kosztów testów bezpieczeństwa oraz nie uwzględnia przypadków napraw nietypowych np. przerabianie itp).

Typ elektronarzędzia podstawowa weryfikacja/wycena maksymalny koszt robocizny wliczając w to koszt podstawowej weryfikacji (dotyczy standardowej naprawy).
"małe" narzędzia (np. szlifierki kątowe do 800W) 49,20 zł brutto 61,50 zł brutto
"średnie" narzędzia typu szlifierki kątowe do 1600W, wkrętarki akumulatorowe itp. 61,50 zł brutto 73,80 zł brutto
"średnie" narzędzia typu młotowiertarki SDS+ itp. 61,50 zł brutto 73,80 - 110,70 zł brutto
"średnie" narzędzia typu młotowiertarki SDS-Max itp. 86,10 zł brutto 110,70 - 246 zł brutto
"duże" narzędzia typu młoty wyburzeniowe, pilarki stacjonarne oraz narzędzia nietypowe od 86,10 zł brutto od 246 zł brutto

Jeśli zauważyliście Państwo błąd na stronie, dana informacja jest niejasna lub niekompletna, prosimy o kontakt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium