Czas realizacji zamówienia

Każdy towar, który posiadamy na stanie magazynowym, w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 3-5 dni roboczych.
Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Każdy towar, który posiadamy na stanie magazynowym, w przypadku płatności za pobraniem, wysyłamy zwykle w dniu zamówienia bądź na dzień następny. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 3 dni roboczych.

Każdy towar, który posiadamy na stanie magazynowym, w przypadku płatności gotówkowej, przygotowujemy do wydania na miejscu. Możecie się Państwo zgłosić do nas po towar tuż po złożeniu zamówienia.

UWAGA! W przypadku zamówienia towarów w ilości przekraczającej nasz stan magazynowy, musimy zamówić produkty u producenta. Zwykle czas realizacji takiej dostawy nie przekracza 14 dni (często nawet mieści się w 7 dniach). 

UWAGA! Niektóre towary posiadamy tylko w ilości podanej na stronie - nie ma możliwości zamówienia ponad stan. Zwykle dotyczy to promocji. Informacja o braku możliwości zamówienia większych ilości, będzie się znajdowała w polu "Stan Magazynowy".

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl