Serwis

CO NAPRAWIAMY?

 

Rocznie wykonujemy ponad 3500 napraw. Nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich marek, nazw czy typów produktów, które serwisujemy dlatego powyżej znajdziecie Państwo tylko loga najczęściej naprawianych przez nas marek.

Jeśli nie znalazłeś na tej liście producenta swojego narzędzia, nie przejmuj się! Po prostu SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - spróbujemy ustalić czy możemy pomóc.

 

JAK DOSTARCZYĆ NARZĘDZIE?

Najlepiej osobiście. W dziale KONTAKT znajdziesz nasz adres oraz godziny i dni otwarcia. Jeśli nie masz możliwości dostarczenia narzędzia osobiście, możesz je wysłać: Pocztą Polską lub dowolnym kurierem, z którym współpracujesz. Możesz też po prostu SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z NAMI a my pomożemy w dostarczeniu do nas narzędzia.

Jeśli wysyłasz narzędzie we własnym zakresie pamiętaj aby do środka dołączyć PEŁNĄ informację kontaktową (nr telefonu, adres e-mail, adres do faktury i wysyłki) oraz krótki opis usterki. Od momentu dostarczenia narzędzia do serwisu, naprawy odbywają się zgodnie z naszym REGULAMINEM i CENNIKIEM.

 

ILE TRWA NAPRAWA?

To zależy od rodzaju narzędzia, aktualnej ilości pracy a także dostępu do części i czasu w jakim podejmiesz decyzję. Zazwyczaj, sama weryfikacja trwa od 1 do 5 dni roboczych.

* Jeśli wyrazisz zgodę na naprawę a my posiadamy wszystkie niezbędne części, usługę wykonamy w ciągu ok. 1 dnia od Twojej decyzji.

* Jeśli niezbędne jest sprowadzenie części zamiennych lub wykonanie dodatkowej usługi (np. regeneracja wirnika), wówczas poczekasz min. 3 dni robocze od dnia, w którym podjąłeś decyzję.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl