Czas i koszty dostawy

 

UWAGA! W dniu 17 lipca 2021 uruchamiamy dodatkowe opcje dostawy: InPOST KURIER oraz InPOST PACZKOMATY.  OBECNIE JEST TO FORMA TESTOWA!

W Przypadku jakichoklwiek nieprawidłowości w funkcjonowaniu tych form dostawy, prosimy niezwłocznie o kontakt!

Koszt

  • Koszt wysyłki jest uzależniony od formy płatności, łącznej wagi zamówienia, ilości paczek oraz kwoty zamówienia. Dla paczek z towarem zakupionym powyżej kwoty 615 zł brutto (w zakupie), wysyłka w naszym sklepie jest bezpłatna.
  • Standardowo całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. Jeśli zamówienie składa się z pozycji, które musimy sprowadzić, zamówienie możemy rozdzielić na wyraźne życzenie (konieczny kontakt z naszym działem zamówień). Wówczas koszt wysyłki jest sumą cen wszystkich paczek.
  • Wszystkie paczki wysyłamy kurierem (obecnie DPD). Cena za 1 paczkę jest jednolita dla paczek do 30 kg lub o wymiarach nie przekraczających poniższych rozmiarów:
    długość paczki + szerokość paczki + wysokość paczki <= 300 cm
    W przypadku konieczności wysyłki paczki przekraczającej powyższe wartości, cena przesyłki ustalana jest indywidualnie (kontaktujemy się z Państwem).
Paczka Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
1 paczka do 30 kg, wartość zakupów do 615 zł brutto
17,22 zł 20,91 zł
1 paczka do 30 kg, wartość zakupów od 615 zł brutto
0 zł 0 zł
 
Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi do 5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W przypadku konieczności sprowadzenia towaru z magazynów producenta czas ten wydłuża się zwykle do maks.14 dni. W sporadycznych przypadkach (niezależnych od nas, np. okres świąteczny) czas może ulec wydłużeniu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium