Czas i koszty dostawy

 Koszt

  • Koszt wysyłki jest uzależniony od formy płatności, łącznej wagi zamówienia, ilości paczek oraz kwoty zamówienia. Dla paczek z towarem zakupionym powyżej kwoty 615 zł brutto (w zakupie), wysyłka w naszym sklepie jest bezpłatna.
  • Standardowo całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. Jeśli zamówienie składa się z pozycji, które musimy sprowadzić, zamówienie możemy rozdzielić na wyraźne życzenie (konieczny kontakt z naszym działem zamówień). Wówczas koszt wysyłki jest sumą cen wszystkich paczek.
  • Wszystkie paczki wysyłamy kurierem (obecnie DPD oraz InPost - do wyboru). Cena za 1 paczkę jest jednolita dla paczek do 30 kg, o wymiarach maksymalnych zgodnych z wytycznymi firm przewozowych. Sposób liczenia gabarytów często ulega zmianie dlatego w tej kwestii odsyłamy do stron internetowych przewoźników: DPD | INPOST
  • W przypadku konieczności wysyłki paczki przekraczającej powyższe wartości, cena przesyłki ustalana jest indywidualnie (kontaktujemy się z Państwem).
Paczka Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
DPD/InPost: 1 paczka do 30 kg, wartość zakupów od 615 zł brutto 0 zł 0 zł
InPost paczkomaty: 1 paczka do 25 kg, wartość zakupów do 615 zł brutto 15,38 zł brak opcji

InPost kurier: 1 paczka do 25 kg, wartość zakupów do 615 zł brutto

17,22 zł 19,68 zł
DPD kurier: 1 paczka do 30 kg, wartość zakupów do 615 zł brutto 20,91 zł 23,37 zł
 
Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi do 5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W przypadku konieczności sprowadzenia towaru z magazynów producenta czas ten wydłuża się zwykle do maks.14 dni. W sporadycznych przypadkach (niezależnych od nas, np. okres świąteczny) czas może ulec wydłużeniu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl