• Każda część zamienna posiada indywidualny numer katalogowy ułatwiający wyszukiwanie produktu i eliminujący ewentualne pomyłki w zamówieniach.
 • Nr katalogowy można znaleźć w dokumentacjach producentów, jednak aby z tych dokumentacji skorzystać należy określić typ/model danego narzędzia. Dane te zazwyczaj znajdują się na tabliczce znamionowej (naklejce) umieszczonej bezpośrednio na narzędziu.
 • Odnośniki do stron z dokumentacjami poszczególnych producentów znajdziecie na poniższych stronach. Aby dokładnie dowiedzieć się jak z danej dokumentacji korzystać, proszę zapoznać się z informacjami zawartymi na naszej stronie w dziale "SCHEMATY" dla poszczególnej marki (np. Schematy Milwaukee).

  DOKUMENTACJA MILWAUKEE
  DOKUMENTACJA BERNER
  DOKUMENTACJA AEG
  DOKUMENTACJA MAKITA
  DOKUMENTACJA HITACHI / HIKOKI
  DOKUMENTACJA DeWALT
  DOKUMENTACJA METABO
  DOKUMENTACJA BOSCH (niebieski)
  DOKUMENTACJA RYOBI

 • Jeśli tabliczka znamionowa jest zniszczona, zatarta lub po prostu jej brakuje, jedyna możliwość identyfikacji  nr katalogowego części to próba indywidualnego porównania modelu ze zdjęciami w przeglądarkach internetowych lub kontakt z serwisem posiadającym doświadczenie. 
  W wielu powyższych przypadkach jesteśmy w stanie pomóc. Prosimy o kontakt z działem zamówień: zamowienia@elektroprecyzja.pl lub pod nr telefonu: 71/346-56-37 wew.1

 

Jeśli zauważyliście Państwo błąd na stronie, dana informacja jest niejasna lub niekompletna, prosimy o kontakt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl